HAKKIMIZDA

“Lighting Emited Diodes” kısaltması LED, günümüz aydınlatma sistemleri arasından en çok tercih edilen ışıklandırma çeşididir. Kelimenin anlamı ise “ışık yayan diyot” olarak açıklanabilir. Daha detaylı haliyle; LED ışıkların, yarı iletken devre elemanlarından oluştuğu söylenebilir.


LED aydınlatma sistemleri günümüzde sadece aydınlatma amaçlı değil, dekor amaçlı da kullanılmaktadır. Ges Dizayn olarak bizler, aydınlatmanın son teknoloji hali olan LED aydınlatmayı, dekorasyon ve tasarım ile birleştirmekteyiz.


LED’li armatürlerin bu kadar çok reva görmesinin nedeni ise uzun ömürlü ve enerji tasarruflu olmalarıdır. İnsanlar, günlük hayatlarında birçok etkene bağlı olarak farklı rahatsızlıklar yaşayabilirler. Nasıl ki söz konusu sağlık olduğunda kalitesiz yaşam koşullarından uzak duruyorsanız, kalitesiz bir aydınlatmadan da uzak durmalısınız. İşte bu aşamada LED aydınlatma sitemleri ile Ges Dizayn, size bu ayrıcalığı sunuyor.


Çünkü LED aydınlatma sistemlerinin yaydığı ışık göz rahatsızlıklarına olanak vermediği gibi birçok stres sorununun da çözümü olarak ele alınıyor. LED aydınlatma sistemleri, Edison’un ampulü icat etmesinden sonraki üçüncü nesil ışık kaynakları olarak bilinirler. İlk nesil telli (flamanlı) aydınlatmalar, ikinci nesil floresanlar (gaz deşarjlı aydınlatmalar) ve üçüncü nesil LED aydınlatmalardır.


Yeni nesil olmasına rağmen eski nesil aydınlatmaların tahtına oturan LED aydınlatmalar, günümüzün aydınlatma sistemlerine öncülük etmektedirler. Tıpkı LED sistemler gibi, sizlere Ges Dizayn olarak yeni neslin farkını sunuyoruz.


Vizyonumuz

GES Dizayn Dekoratif Aydınlatma olarak vizyonumuz müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda LED aydınlatma çözümleri tasarlamak ve en iyi kalitede üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


Misyonumuz

  • Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek yeni projelerimize uygulamak.
  • Üretim kalitesini en üst düzeye çıkarmak için uzman kadroyla çalışmak.